Usuwanie owadów

Wychodząc naprzeciw obecnym czasom jak również wymaganiom klientów firma ALPIN KING postanowiła przygotować ofertę związaną z usuwaniem gniazd os, pszczół, szerszeni i trzmieli.

Dotychczasowe doświadczenie naszych pracowników oraz pszczelarzy pozwalają na zastosowanie znanych i sprawdzonych technik zbierania rojów pszczół oraz usuwania gniazd os i szerszeni, w sposób bezpieczny i w pełni profesjonalny.

Należy pamiętać że okres niebezpiecznej aktywności owadów błonkoskrzydłych to okres od maja do listopada.

Oferta – Pszczoły

Aby w sposób sprawny i profesjonalny przyjąć od Państwa niezbędne informacje odnośnie zgłoszenia postanowiliśmy wprowadzić następujące pojęcia: 1. RÓJ - grupa pszczół, os, szerszeni w trakcie przemieszczania do momentu założenia gniazda. 2. GNIAZDO - stałe miejsce bytowania m.in. pszczół, różnych gatunków os, w tym szerszeni.

Przekazanie Zgłoszenia

Osoba przekazująca informacje o wystąpieniu roju lub gniazda powinna przekazać następujące informacje: Dokładny adres Telefon kontaktowy Rodzaj owadów (o ile to możliwe) Miejsce ich usytuowania, jaki jest dostęp do roju lub gniazda Obiekt którego zdarzenie dotyczy

Uwaga!

Do czasu przyjazdu naszych pracowników i usunięcia zagrożenia:
1. Nie należy zbliżać się do gniazda lub roju na odległość mniejszą niż 20 m. w terenie otwartym lub opuścić pomieszczenie w którym znajdują się owady.
2. Nie należy próbować samodzielnie usuwać roju czy gniazda.
3. Nie należy drażnić owadów poprzez rzucanie w nie różnymi przedmiotami, spryskując wodą lub środkami owadobójczymi.
4. Należy pamiętać że silny zapach perfum, dezodorantów mogą wywoływać agresje u owadów, osoby przebywające w ich otoczeniu powinny maksymalnie ograniczyć stosowanie środków zapachowych.
5. Należy ostrzec osoby zbliżające się do miejsca bytowania owadów o ich obecności.
6. W przypadku „ataku” pszczół i os, zwłaszcza szerszeni, należy osłonić głowę, a w szczególności twarz, rękoma lub odzieżą, nie wolno opędzać się od owadów – może to je rozdrażnić; jak najszybciej należy oddalić się z miejsca „ataku” lub schronić się w ciemnym pomieszczeniu (owady te unikają ciemności).

Alpin King

Co nas cechuje ?

Możliwość wykonywania dużych zleceń

 Możliwość wykonywania dużych zleceń

Terminowa i szybka realizacja zleceń

 Terminowa i szybka realizacja zleceń

Gwarancja zadowolonych klientów

 Gwarancja zadowolonych klientów

Bezpieczeństwo  i doświadczenie

 Bezpieczeństwo  i doświadczenie

Skontaktuj się z nami

Pełny kontakt do poszczególnych działów uzyskasz klikanąc tutaj >>

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami:

darek@alpinking.com.pl
531 308 507
Copyright (c) Alpin King 2013. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strony internetowe :: SETMAX